Volvo XC90 a XC60 mild hybrid dle vašeho výběru. U vás již za 6 měsíců*

Vůz si můžete naspecifikovat dle vlastního přání.

Požádat o nezávaznou nabídku

* Povinné údaje

Zájem o model *

Osobní údaje

Zadejte vaše jméno.
Zadejte vaše příjmení.
Zadejte správně váš e-mail.
Zadejte správně váš telefon.

Ochrana osobních údajů

OLFIN Car s.r.o. a Volvo Car Czech Republic s.r.o. budou uchovávat a zpracovávat Vaše osobní údaje v souladu s Informačním sdělením.

Odesláním této žádosti souhlasíte se zpracováváním Vašich údajů pro účely zpracování žádosti.

Volvo XC60 mild hybrid

Více energie, méně emisí.

Více energie a méně emisí zajistí mild hybridní motor, rekuperující energii vznikající při brzdění, kterou ukládá do 48V akumulátoru.

Díky možnosti využívat takto získanou energii dochází ke snížení spotřeby paliva i množství emisí ve výfukových plynech.

Navigace Google ve voze Volvo

Balíček digitálních služeb v ceně

Vaše pohodlí během jízdy zajistí balíček integrovaných digitálních služeb, který obsahuje plně integrovanou nejlepší navigaci ve své třídě Google Maps, vyspělého hlasového asistenta Google Assist a stále se rozšiřující nabídku aplikací specificky vyvinutých pro využití ve voze z nabídky Google Play.

Volvo Cars aplikace do Vašeho chytrého telefonu nabízí služby, které Vám zjednoduší každodenní život a pomohou Vám využít Vaše Volvo na maximum. Aplikace nabízí informace, manuály, zákaznickou podporu, vzdálené ovládání a monitorování podporovaných funkcí vozu.

A to vše je Vám k dispozici vč. předplatného na 4 roky a potřebného datového přenosu vozu v ceně, zahrnujícího také aktualizace SW vozu vzdáleným přístupem (OTA, Over-the-Air).

Asistovaná bezpečnost ve vozech Volvo

Asistovaná bezpečnost. Součást naší DNA.

Asistovaná bezpečnost je a vždy byla součástí naší DNA.

Pokročilé asistenční systémy řidiče (ADAS) standardně nabízí největší balíček podpůrných a bezpečnostních funkcí na trhu. Počínaje systémem pro předcházení a zmírňování kolizí s funkcí automatického brzdění, přes systém monitorující mrtvý úhel s podporou řízení varující před křížením cesty jiným vozidlem během couvání až po adaptivní tempomat ACC vč. asistenta pro jízdu v kolonách a Pilot Assist poslední generace, který jemnými zásahy do řízení udržuje vůz ve střední části jízdního pruhu.

Požádat o nabídku   

* Čas dodání závisí na konkrétní specifikaci vozu. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru