Fotografie vozu Volvo

OlfinCar - autorizovaný prodej a servis vozů Volvo v Trutnově

Luxusní svoboda, jedinečný design, síla a bezpečí. To jsou hlavní hodnoty vozů Volvo, které si můžete dopřát i VY! OlfinCar nabízí autorizovaný prodej a servis vozů Volvo v Trutnově. Jezděte s grácií ve výjimečných vozech od OlfinCaru.

PRODEJ OTEVŘEN

Prodej vozů Volvo v Trutnově je stále plně otevřen. Otevírací doba zůstala nezměněna. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Při návštěvě autosalonu OlfinCar v Trutnově uvidíte na jednom místě všechny dostupné modely značky Volvo a budete si moci vybrat, který vůz je pro vás nejvhodnější. Po ruce Vám budou naši kvalifikovaní prodejci, kteří Vám vůz představí a zodpoví všechny Vaše případné dotazy.

Nabídka nových vozů Volvo

Nabídka ojetých vozů Volvo

SERVIS OTEVŘEN

Veškeré autorizované servisní služby, náhradní díly a příslušenství pro vozy Volvo jsou Vám plně k dispozici. Otevírací doba servisů, náhradních dílů a příslušenství zůstala nezměněna.

I vozy Volvo potřebují adekvátní péči. OlfinCar v Trutnově proto nabízí autorizovaný servis. OlfinCar představuje unikátní a individuální přístup k zákazníkovi, ruší tradiční pojetí servisní návštěvy a místo ní přichází s novou generací osobního a efektivního servisu. OlfinCar Volvo v Trutnově poskytuje i okamžité uschování kol pro své klienty zdarma.

 Online objednávka na servis

NOVÝ SHOWROOM OLFINCAR

Nechte promluvit svou jedinečnost a pořiďte si výjimečný vůz na pobočce OlfinCar v Trutnově. Můžete se těšit i na zcela nový showroom, který je jeden z nejmodernějších areálů značky Volvo v České republice. Volvo a OlfinCar představují dokonalé ztělesnění myšlenky o luxusních vozech 21. století. S Volvem bude vaše jízda jednoduchá a přesto intenzivní.

Fotografie vozu Volvo
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru