Elektrické vozy

Objevte skvělé výhody našich elektrických vozů.

Navrhněte si své   

Inspirovány naší planetou a stvořeny pro Váš život.

Čistě elektrické

Nekompromisní přístup značky Volvo je nyní doprovázen nulovými emisemi. V souladu s naší filozofií odpovědného luxusu se navíc snažíme ve větší míře využívat recyklované a biologicky odbouratelné materiály a minimalizovat množství odpadu.

Integrované služby Google

Integrované aplikace Google Vás ve Vašem elektrickém voze Volvo udrží ve spojení s digitálním světem. Palubní software je navíc průběžně aktualizován prostřednictvím vzdáleného přístupu.

Zadání objednávky on-line

Objednání elektrického vozu Volvo je maximálně jednoduché. Prostřednictvím našeho konfigurátoru si vytvořte vůz podle svých představ a zadejte svou objednávku on-line.

Nastal čas nabíjet?

Zajistili jsme Vám snadnější a pohodlnější způsoby nabíjení doma i na cestách.

Více o nabíjení   
Fotografie vozu Volvo

Naplánujte si trasu s navigací Google Maps

Prostřednictvím navigace Google Maps si ve svém voze Volvo můžete naplánovat trasu, vyhledat nabíjecí stanice, a pak si jen užívat bezstarostnou jízdu.

Volvo Cars aplikace

Volvo Cars aplikace Vám umožní nechat si vůz ještě před nastoupením vyhřát nebo ochladit na příjemnou teplotu. Tato funkce Vám zpříjemní cestu a navíc Vám může pomoci prodloužit dojezd.

Pohodlné domácí nabíjení

Aby pro Vás bylo nabíjení Vašeho vozu v domácích podmínkách co nejpohodlnější, doporučujeme Vám diskrétní nástěnnou nabíjecí stanici Volvo, která se velmi snadno používá.

Objevte výhody plně elektrického života

Plug-in hybridní vůz Volvo XC60

Plug-in hybridní vozy

Seznamte se s výhodami používání vozů Volvo Recharge a zjistěte si více o dalších řešeních mobility.

Zjistit více   

Více informací

V případě dotazů jsme vám plně k dispozici. Neváhejte se na nás obrátit. Naše dealerství vám pomůže s výběrem vozu dle vašich představ.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru