Servis bez starostí

Nikdo se o váš vůz Volvo nepostará tak dobře jako my v autorizovaných servisech Volvo Car. Abychom vám péči o nový vůz co nejvíce usnadnili, přicházíme s výhodnou nabídkou kombinace servisní smlouvy Volvo Premium a prodloužené záruky pro nové vozy Volvo.

Fotografie vozu Volvo

Jezděte s klidem

S výhodnou kombinací servisní smlouvy Volvo Premium a prodloužené záruky Volvo Extended Warranty pokryjete servisní náklady vašeho vozu Volvo až na 5 let nebo 200 000 km a nebudete si muset lámat hlavu s výdaji na údržbu či opravami poruch.

Obojí můžete převést na dalšího majitele, budete-li své Volvo prodávat.

Výhody a specifikace obou služeb najdete na odkazech níže.

Servisní smlouva Volvo Premium

Předplacené servisní služby, které vám ušetří spoustu starostí. Servisní smlouva Volvo Premium vám zajistí komplexní péči autorizovaného servisu, aniž byste se museli starat o další náklady spojené s údržbou. Máte tak jistotu, že váš vůz bude vždy v dobrých rukou a zachová si tu nejvyšší možnou hodnotu.

Zjistit víceZjistit více   

Prodloužená záruka: Volvo Extended Warranty

Zajištění opravy vozu je hned snazší, když se můžete spolehnout na záruku. Volvo Extended Warranty je prodloužená záruka Volvo a je jistotou v případě nepředvídatelných oprav. Standardní 2-letou tovární záruku je možné prodloužit na 36, 48 nebo 60 měsíců a až do 200 000 km, a to až do 30 dnů od spuštění tovární záruky.

Zjistit víceZjistit více   

Pro detailní informace nás kontaktujte.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru